KingSong KS-16X

Doporučená nabídka EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 114 recenzíDalší informace

23.5 kg

• , zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Po prvních 180km vnímám ks-16x jako pohodlný a silný stroj. Šikovný v zatáčkách = pirueta je na něm snazší než na inMotion. Překážky zdolává díky síle přímo. Těším se na velký dojezd. Jsem zvědavá na offroad zážitky. Slyšela jsem, že ks-16x je horší v couvání, ale zatím to neumím posoudit.
    Podle mě opravdu skvělé jízdní vlastnosti, baví mě i jako začátečníka.

Cena na eKolka za tento stroj výborná!

• , zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Som veľmi rada za kúpu jednokolky KingSong. Spoločnosť, ktorá ju predáva mi veľmi ochotne poradila, ktorý typ je pre mňa najvhodnejší podľa mojich potrieb. Keďže práve je u nás nie najlepšie počasie a mám ju doma krátko, viem zhodnotiť dobre zatiaľ iba službu. Takže doviezli mi ju na Slovensko veľmi rýchlo, vhodne v krabici zabalenú. Dokonca som dostala aj milé darčeky navyše takže mi z toho vyplýva, že spoločnosť sa tejto aktivite venuje úprimne naozaj preto, že ich to baví a robia to z láskou a radi a robia to veľmi dobre. Doma som si ju ihneď vyskúšala a verím, že keď budem môcť na ňu nasadnúť vonku, že to bude veľká zábava, ale musím sa ešte naučiť udržiavať rovnováhu na viac ako po byte skúšať. Rada poskytnem ďalšie referencie po vyskúšaní v teréne vonku.

23.5 kg

Nové 17 palcové kolo se vyznačuje špičkovými funkcemi a živým designem. První věcí, kterou byste měli věnovat pozornost, je baterie 1554 Wh. S takovou baterií může KS16X na jedno nabití ujet 140 až 160 km trati. Toto je nový standard pro výkon ve třídě jednokolek. 2000 W motor dělá KS16X jednim z nejsilnějších elektrických jednokolek. Maximální rychlost je 45-50 km / h.

KingSong KS16X je vyroben jen černém provedení s uhlíkovými vložkami. Po stranách je LED podsvícení, které lze ovládat pomocí proprietární aplikace na mobilu. Jednokolka podporuje technologii Bluetooth 5.0. Exteriér kola je obecně vyroben ve futuristickém stylu a vypadá opravdu jedinečně.

Pro pohodlné umístění po stranách jsou skládací pedály s protiskluzovou vrstvou. V horní části elektrické jednokolky jsou na obou stranách speciální polštáře. Rukojeť má teleskopický design. K tomu je KingSong KS16 X vybaven 5 reproduktory, z nichž jeden je nízkofrekvenční (pro lepší basový zvuk). Hudbu můžete přehrávat z telefonu přes Bluetooth nebo připojením USB flash disku k USB portu.

Jednokolka KingSong KS16X je vybavena prostornou baterií 1554 Wh. Plné nabití takové baterie trvá dlouho. Pro vyřešení tohoto problému vybavili inženýři KingSong KS16X dvěma nabíjecími porty. Dobu nabíjení můžete téměř zkrátit pomocí dvou nabíječek.

Další vlastnosti KingSong KS16X 2019:

• Výkonný chladicí systém, který se přizpůsobuje teplotě regulátoru.
  • Systém řízení teploty motoru a regulátoru v reálném čase.
  • Brzdové světlo a ukazatel směru.
  • Úhel zdvihu až 35 stupňů.
  • Hlasový výstražný systém.

Jsme jako oficiální prodejce a dovozce nabízíme záruční servis a rychlé dodání kamkoli v ramci ČR/SK.

• , zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Podle mě opravdu skvělé jízdní vlastnosti, baví mě i jako začátečníka.

Cena na eKolka za tento stroj výborná!