Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Ninebot Z10

100 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Max. nosnost
150 kg
Hmotnost
24 kg

Recenze

 • zakoupeno v HOPsej.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • jezdi na elektrinu. Je tichy. Jezdi terenem, polni cesty, les. Ma zabudovana svetla. Uzasny stroj.

Parametry produktu

Max. nosnost
150 kg
Hmotnost
24 kg

Popis produktu

 

Ninebot by Segway Z10 je robusní jednokolka pro všechny, kdo milují revoluční technologie a jízdu v náročných terénech. Dech beroucí rychlost 45 km/h a špičkový dojezd až 90 km dělá z Ninebot by Segway Z10 právem krále všech jednokolek. Ultimátní výkon 1800 wattů poskytuje špičkovou jízdní dynamiku a umožňuje stoupání ve sklonu 25°! Díky rozměru kola 18 x 4,1 palce a pneumatice s terénním vzorkem si dokonale užijete jízdu na nerovné dlažbě či v bahně, zároveň máte skvělý grip na silnici i ve vysokých rychlostech. Pocit z jízdy na Ninebot by Segway Z10 je skvělý a odlišný od toho co jste na jednokolkách doposavad zažili.

Špičkové řemeslné provedení, design a materiály jsou, jak je u značky Segway zvykem, na nejvyšší úrovni. Ergonomické pedály napomáhají celkové stabilitě a pevnému postoji na jednokolce. Šasi je vybaveno odnímatelnou pákou, za kterou se dá Z10-ka pohodlně táhnout.

Ninebot by Segway Z10 je vybaven automatickými opticko-difuzními LED diodami nové generace, díky tomu se přizpůsobí momentálním světelným podmínkám a jezdec je vždy bezpečně vidět. Nechybí integrovaný displej, který poskytuje informace o stavu baterie. Systém správy baterií - BMS se stará o maximálně ekonomické využití energie a monitoruje stav baterií. Ninebot by Segway Z10 je stylový moderní dopravní prostředek pro skutečné dobrodruhy.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • Vynikající elektrická jednokolka, která je spíše pro náročné uživatele. Ohromí vás, vzhledem, rychlostí a samozřejmě doj...

  Zobrazit celou recenzi na vychutnejsijizdu.cz

 • zakoupeno v HOPsej.cz

  100 %

  Doporučuje produkt

  • jezdi na elektrinu. Je tichy. Jezdi terenem, polni cesty, les. Ma zabudovana svetla. Uzasny stroj.