Nejnovější recenze ze sekce Elektrické jednokolky

Pavlík Grec Pavlík Grec

Přidáno: 12. ledna 2020

• Skladnost
  • Výkon - vyjede každý kopec
  • Rukojeť s tlačítkem pro přenos
  • Výklopná rukojeť pro přenos je už po vybalení vyviklaná - jen to kazí dojem
  • Chtělo by to místo dodávaného blatníku, který je k ničemu spíš stojánek

Chtěl jsem nějakou přepravu na spíše kratší vzdálenosti, a chtěl jsem aby to bylo v podtatě jako prodloužená ruka k autu. Neustále v kufru a v případě výletu nebo zaparkování daleko od centra být k dispozici a to se myslím povedlo.
*Váhal jsem mezi jednokolkou a koloběžkou a vyzkoušeno mám oboje

Po vybalení mi doslo vyfouklejší kolo než je v návodu, ale neuchází. Výklopná rukojet se trochu viklá - to od nového zboží nechcete. Výstuž v krabice vespod používám dodnes jako stojánek na nabíjení - trochu blby u jednokolek že to musíte položit na zem.

Učení je opravdu náročné. za cca 2 hodiny už jsem, ale nějak jezdil. Jednokolku jsem si odřel, ale musím říct že v případě problému člověk vždycky při učení seskočí, takže jsem vlastně spadl jednou. Helma a jiné chrániče nejsou naškodu.

Nyní mám ujetých cca 80 km a jízda mě hrozně baví, pořád se na tom necítím vždy stabilně možná i proto že mám 2 metry výšku. Můj rychlostní rekord byl asi 20km/h. Každou jízdu se zlepšuju. Dost lidí mě po cestě zastavuje a chce vědět co to je, a jak to funguje - to je docela vtipny

Oproti koloběžce xiaomi scooter 2 pro, která prudkého kopce zpomaluje a při vybití pod 50% ztrácí na výkonu, tak jednokolka jede pořád v plné parádě.
Koloběžka má výhodu že na ní hned umíte. Seskočit přenést a vyskočit je rychlejší

Zboží mám z Alzy

Gamanova deLuxe Fast wheel Air-350175

Gamanova deLuxe Fast wheel Air-350175

Ověřený zákazník Rychlá dodávka Ověřený zákazník

Přidáno: 15. prosince 2019

Zakoupeno v Rychlá dodávka

Zatím nevím je to dárek vánocům.

Přidáno: 27. května 2019

• výhodný nákup

Ověřený zákazník E-MOVE.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2019

Zakoupeno v E-MOVE.CZ

• výborně jezdí, světlo dobře svítí, výklopné držadlo je fajn při vedení jednokolky
  • světlo jen trochu vadí při pohledu shora při jízdě

Přidáno: 7. prosince 2018

Super...….

Přidáno: 19. září 2018

• Výkon motoru je perfektní
  • Dojezd neuvěřitelný (84 kg terén přes 30km)
  • Ovladatelnost oproti Nineboot neb o Airwheel dokonalá
  • Rychlost ideální i pro pokročilé
  • Možná bych upravil case produktu jako bylo u V5 (měkké opěrky) na druhou stranu se dají přilepit doplňkové polštářky

Na trhu zatím V8 nemá konkurenci co se týče ovladatelnosti a poměr výkon/váha
Doporučuji všem co uvažují o koupi svého nové jednokolky. Sám jsem jich koupil několik různých ale tato je TOP.
Nebudete litovat.

Zobrazuji 41 - 46 ze 46 recenzí 1 2 [ 3 ]