Nejnovější recenze ze sekce Elektrické jednokolky

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. května 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

S proutkem jsem spokojen, slouží podle mých představ.

Ověřený zákazník HOPsej.cz Honza

Přidáno: 2. května 2022

Zakoupeno v HOPsej.cz

Koupil jsem to 12 letému synovi , druhý den už jezdil bez pomoci.Z jeho muší váhou to vyjede snad vše ,kromě vyšších obrubníků.
Udivilo mě jak moc je to do terénu .Za mě OK a za syna také.
Malé mínus je pouze, v tom ,že po zaznamenání pádu nebo naklonění ,což se na začátku hlavně při nastupování dělo. S2 rozsvítí rudé kontrolky ,které indikují větší než dovolené naklonění nebo pád ,ale kolo se začne asi na 2 sek. točit takže se těžko chytá a během chvilky je monokolo odřené. Na začátek doporučuji zamotat do strečovky nebo bublinek. kolo ne dítě.

Ověřený zákazník HOPsej.cz Kuba

Přidáno: 15. dubna 2022

• OK

Skvělá jízda.

Ověřený zákazník INMOTIONCZECH.COM Čuřis

Přidáno: 3. srpna 2021

Zakoupeno v INMOTIONCZECH.COM

Vyhoda je bezesporu ta.za jaky cas dokazete zvladnout vzdalenosti. Premistovat se po meste i mhd. A zvladat lehci teren. Nevim jestli ja mam stesti. Ale i pri necekanem vjeti do vymolu nebo nerovnosti me kolka nezhodila a rozhozenost rozchodila.
Davam palec nahoru.
Bohuzel zatim nemam skusenosti ze silnejsi kubaturou

Nevyhody na sebe bohuzel nenechaly dlouho cekat. Drzak se zacal uvolnovat nektere sroubky uz se nedaji dotahnout.
Svetlo nesviti jak bych potreboval ve vysich rychlostech. Pedaly se uvolnuji takze se sami odklapeji. Moje vaha a sportovni jizda se podepisuje na dojezdu. A bohuzel max. Rychlost brzo nestaci. Mouchy jako hlasite zapinani a prepinani modu. Nebo hlaseni max. Ryclosti asi nebudu zmiňovat. Zatim nezjistovat jestli je mozna uprava. Ja osobne bych tuto moznost uvital.

Onewheel XR Plus

Onewheel XR Plus

Ověřený zákazník EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka Ověřený zákazník

Přidáno: 4. července 2021

• Super pocit z jízdy
  • Zvládne i jízdu na nezpevněných cestách
  • Dojezd
  • Bytelné provedení

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz NoahMatous

Přidáno: 1. června 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• První jízda ve SLABÉM dešti a začla pískat ložiska a drhnout to při jízdě tak že za mě za 60 000,- Kč Tvl. Doufám že reklamace bude rychle vyřízena a problém se nebude opakovat ale velice se obávám že se problém bude neustále opakovat

Produkt jako takový Pecka ale za 60000,- a nevydržela jezdit ani 2 dny velké zklamání

INMOTION V8F

INMOTION V8F

Přidáno: 28. května 2021

Zakoupeno v INMOTIONCZECH.COM

• všude se dostanu rychleji a snadněji, město o příroda.
  • těžko by se hledeala

Ověřený zákazník EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka Petra

Přidáno: 28. března 2021

Zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Po prvních 180km vnímám ks-16x jako pohodlný a silný stroj. Šikovný v zatáčkách = pirueta je na něm snazší než na inMotion. Překážky zdolává díky síle přímo. Těším se na velký dojezd. Jsem zvědavá na offroad zážitky. Slyšela jsem, že ks-16x je horší v couvání, ale zatím to neumím posoudit.
Podle mě opravdu skvělé jízdní vlastnosti, baví mě i jako začátečníka.

Cena na eKolka za tento stroj výborná!

KingSong KS-16X

Ověřený zákazník EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka Eva Dobríková

Přidáno: 12. března 2021

Zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

Som veľmi rada za kúpu jednokolky KingSong. Spoločnosť, ktorá ju predáva mi veľmi ochotne poradila, ktorý typ je pre mňa najvhodnejší podľa mojich potrieb. Keďže práve je u nás nie najlepšie počasie a mám ju doma krátko, viem zhodnotiť dobre zatiaľ iba službu. Takže doviezli mi ju na Slovensko veľmi rýchlo, vhodne v krabici zabalenú. Dokonca som dostala aj milé darčeky navyše takže mi z toho vyplýva, že spoločnosť sa tejto aktivite venuje úprimne naozaj preto, že ich to baví a robia to z láskou a radi a robia to veľmi dobre. Doma som si ju ihneď vyskúšala a verím, že keď budem môcť na ňu nasadnúť vonku, že to bude veľká zábava, ale musím sa ešte naučiť udržiavať rovnováhu na viac ako po byte skúšať. Rada poskytnem ďalšie referencie po vyskúšaní v teréne vonku.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2021

• mega rychlé
  • ekologické
  • je to prostě "trochu" nebezpečné :-)

je to budoucnost městské osobní dopravy, doufám, že nám to zákonodárci nepos...ou.

Ověřený zákazník EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka Jarin

Přidáno: 21. prosince 2020

Zakoupeno v EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka

• Splnilo moje očekávání na jízdu v terénu a silničních nerovnostech. Zžití s kolkou trvalo asi 50 ujetých terénních kilometrů. Je to jízda :-)

Ověřený zákazník EKOLKA.CZ - Elektrické jednokolky a elektrovozítka Pavel

Přidáno: 29. října 2020

• Odolnost
  • Dojezd
  • Kopcovitý terén není problém.
  • Perfektní poměr cena/ výkon

Naučit se na ni dá za jeden den. Do města ideální dopravní prostředek. Pro naučení na jednokolce dostačující, časem se kouknu po silnějším stroji.

Onewheel Pint Sand

Onewheel Pint Sand

Ověřený zákazník adrenaline junkies.cz onewheel Ověřený zákazník

Přidáno: 16. září 2020

Zakoupeno v adrenaline junkies.cz onewheel

• top kvalita
  • manévrovatelnost
  • menší dojezd

Skvělý flexibilní dopravní a zábavní prostředek.

Přidáno: 18. dubna 2020

Zakoupeno v INMOTIONCZECH.COM

• velmi slušný dojezd a rezerva výkonu
  • výborná ovladatelnost
  • komfortní pedály
  • prozatím nic k vytknutí

po roce ježdění na V8 jsem potřeboval větší dojezd což V10F bezpochyby splnila, po prvních 200km jsem nadšený i z větší stability oproti předchozímu modelu, jízda je tak příjemná a pocitově bezpečnější zejména při nerovnostech povrchu, výkonová rezerva je znát jak při stoupání, tak při sjíždění prudších klesání, pořízení produktu plně splnilo mé očekávání a pojezd na tomto stroji je velmi zábavný, nepatrnou nevýhodu spatřuji v šířce pneu, kdy by se mi do terénu hodila malinko širší,na druhou stranu je to však vyváženo dobrou manévrovatelností a vyšším dojezdem

Přidáno: 4. dubna 2020

• jednoznačně spokojen

spokojenost, rozhodně doporučuji

Ninebot Z10

Ninebot Z10

Ověřený zákazník HOPsej.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2020

Zakoupeno v HOPsej.cz

• jezdi na elektrinu. Je tichy. Jezdi terenem, polni cesty, les. Ma zabudovana svetla. Uzasny stroj.

Přidáno: 17. února 2020

Zakoupeno v INMOTIONCZECH.COM

Po V10 jsem volil znovu Inmotion (V10f)

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. ledna 2020

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Zajištění fantastické mobility, operativnost
  • Přijatelná hmotnost pro přenos
  • rychlost 25 km/hod dostačující
  • Deklarovaná výdrž baterie 40 km při 70kg, Te= 20°C a rovině je diskutabilní. Reálné využití zdá se spíše 70-80% než je publikováno v technických údajích. Nutno později očekávat praktický dojezd do 10 km při nenáročném terénu.
  • Výměna duše není snadná, pro většinu uživatelů to znamená odborný servis (doporučeno i výrobcem)

Nedoporučuji pořizovat dětem, nebo je řádně poučit a nedovolit jim pohyb s produktem v běžném provozu. Náhlá ztráta kontroly při řízení může být zdrojem ohrožení předně pro osoby v blízkosti. Zájemci o jednokolku mající potíže se zády, či ve slabší kondici by měli zvážit výuku alespoň první hodiny jízdy s asistencí! Jízda na jednokolce na první pohled vypadá velice nebezpečně, pro někoho až traumaticky. Ve skutečnosti je jízda příjemná, bezpečná a dokonce trošku posilující. Jsou zapojovány svaly, které nebývají při jiném pohybu tolik aktivní. Podmínkou bezpečné jízdy je ovšem perfektní zvládnutí stroje a předně sebe sama, neboť mozek je potřeba naučit na mírně odlišné reakce, na jinou motoriku. K tomu ve skutečnosti je potřeba nejméně 5 hodin cvičení, vystavovat se nejrůznějším situacím k jejich perfektnímu zvládnutí. Chodce a předně děti či kočárky míjejte vždy maximálně s rychlostí volného klusu. Chodci, cyklisté i řidiči mohou být překvapeni a jejich nečekanou reakci nemusíte zvládnout. Stejné jako při řízení automobilu: Vždy odhadujte úvahu ostatních účastníků provozu a buďte čitelní. Ohromnou výhodou proti jiným prostředkům je u jednokolky široká škála možných povrchů vozovky, jistá nezávislost na kvalitě terénu. Pokud byl tento stroj stvořen nejen pro zábavu, ale jako prostředek moderní elektromobility, je takový nápad přínosem. Produkt je na seznámení s touto technologií přijatelný v poměru cena/přínos.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2020

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• zdá se velmi kvalitní, dluhá výdrž baterie

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2020